VIRTUAALNE VESTLUSÕHTU 

"Kuidas panna oma ilusalong muusika kaudu rohkem raha teenima?" 

Eesti Kosmeetikute Liidul on külas pikaaegsete kogemustega muusikapsühholoog Dali Kask.  

00

PÄEVA

00

TUNDI

00

MINUTIT

00

SEKUNDIT
RESERVEERIN KOHA

Kes on Dali Kask?

Dali inspireerib meeskondi looma uusi unikaalseid ja efektiivseid lahendusi. 

Dali sündis 1968 aastal Jõhvis. Õppis Jõhvi muusikakoolis ja lõpetas 1986 aastal Jõhvi Gümnaasiumi.

Jõhvis elades õppis ta tundma erineva kultuuri ja sotsiaalse taustaga inimesi ning kohalike lastega mängides omandas ta emakeelega paralleelselt hea vene keele oskuse. Need oskused on tal aidanud hiljem suurepäraselt mõista erineva sotsiaalse ja kultuurilise taustaga inimesi ning toime tulla nii Rootsi multikultuurses keskkonnas elades ja töötades kui ka võõrkeeles koolitusi läbi viies.

Peale gümnaasiumi lõpetamist asus Dali elama Tallinnasse ning õppima Riiklikus Konservatooriumis muusikapedagoogikat ja koorijuhtimist. Peale konservatooriumi lõpetamist kolis ta Stockholmi ning alustas psühholoogia õpinguid Stockholmi Ülikoolis.

Psühholoogiaõpingute käigus tärkas temas sügavam huvi inimese isiksuse ja alateadvuse vastu. Dali tundis huvi, mille abil saab inimestes nii emotsionaalsel kui ratsionaalsel tasandil positiivseid muutuseid esile kutsuda. See huvi viis ta omakorda Uppsala Ülikooli muusikapsühholoogia erialale. Edasi õppis Dali veel Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis muusikateraapiat, mille lõpetas magistrikraadiga. Hiljem on ta õppinud veel ka Tallinna Ülikoolis kunstiteraapiat ja Rootsis HumaNova nimelises instituudis 1 aastase programmi jooksul juhtidele suunatud coachingut.

Stockholmis elades töötas ta algselt Eesti Koolis muusikaõpetuse ja eesti keele õpetajana ja hiljem muusikaterapeudina erinevates asutustes. Klientideks olid traumaatiliste ajutraumadega täiskasvanud ja erivajadustega lapsed. Rootsis elades juhtis ta ka Stockholmi Eesti segakoori.

Selle perioodi jooksul nägi Dali, millist imet on võimalik inimestes süsteemse ja järjepideva tegevusega esile kutsuda. "Meis kõigis on piiramatu potentsiaal loomaks ükskõik millist muutust kui me oma eesmärgid selgelt sõnastame ning selle nimel teadlikult ja sihikindlalt tegutseme", on Dali veendunud.

Olles pidevalt ühenduses ka Eesti terapeutide ja Tallinna Ülikooliga otsustas Dali 2004. aastal tagasi Eestisse kolida, et Rootsis omandandatud teadmisi ja kogemusi siinsete inimeste heaks rakendada. Kuna loovteraapiate üks peamisi märksõnu on inimese loovus ja loovuse rakendamise tulemusena kaasnev parem toimetulek, siis alustas ta 2004. aastal loovuskoolituste läbiviimist, mis oli mõeldud eelkõige ärivaldkonnas tegutsevatele inimestele.

Sellel ajal oli see väga uudne lähenemine ja enamus inimesi ei olnud loovuskoolitustest midagi kuulnud, kuid vastuvõtt ning ettevõtjate rahulolu oli väga suur.

Dali usub, et kui inimene oma loovat potentsiaali teadvustab ja seda ellu julgeb rakendada, leitakse nii probleemsetes kui ka innovaatilistes olukordades kiiremini häid lahendusi ja tehakse enda jaoks paremaid otsuseid.

 

 

Reserveeri endale koht sellel webinaril juba täna

ning tule kuula, kuidas saad muusikat, mis Sinu ilusalongis igapäevaselt taustaks mängib, oma sissetuleku suurendamiseks ära kasutada.

Close

50% valmis

Oma koha reserveerimiseks sisesta palun alljärgnevalt oma nimi ja e-posti aadress. Osalemine on 100% TASUTA.