Tõsta ilutegijana oma tuntust!

Tere tulemast iluteemalisse online koolituskeskkonda, kus võid kindel olla, et sinu hääl kõlab kaugele ning kus jääd silma iluteenuste tarbijatele, kellest soovid, et saaksid sinu kliendid! 

ALUSTA KOHE! Proovi 14 päeva TASUTA!

Siin on juhised, kuidas see käib

Allärgnevalt näitame sulle täpselt mida teha, et kliendid sinu iluettevõttest rohkem teaksid ja tahaksid just sinu teenuseid tarbida!

Loo oma online koolitus

Veebikoolitus, mida vaatajal on lihtne ja mugav tarbida tõstab sinu brändi väärtust. 

Pane koolitusele selge pealkiri, mis äratab soovitud sihtgrupis tähelepanu. 

Koolituse sisu

Kirjuta tervitus ja tutvustus, mis sinu online koolitusel toimuma hakkab. Väga efektiivne on lisada pilte ning videoid ja tutvustada ennast, kui koolitajat. Samuti võid lisada materjale, mida soovid et koolitusel osaleja saaks õppimise käigus alla laadida (näiteks e-raamatud, raportid, jms). 

Jaga oma väärtuslikke teadmisi Eesti iluteenuste tarbijatega ning kasvata nende seas usaldust ja autoriteeti oma iluettevõtte vastu!

 

Esimene moodul

Sinu online koolitus peaks koosnema 3st peamisest õppetunnist ehk moodulist:

  • MIS
  • MIKS
  • KUIDAS

See struktuur on läbiproovitud ja tõestatud viis kuidas inimesed erinevaid teemasid paremini õpivad. Kui sul on meie poolt välja pakutud kolmele tiitlile paremad pealkirjad, siis ole julge neid kasutama. Kui tunned aga, et pealkirjade valik ajab kimbatusse, siis  keskendu nendele kolmele meie poolt välja toodud küsimusele ja leia neile vastused. 

MIS annab kindla arusaama selle kohta, millest kõneled. Kirjelda vaatajatele oma valdkonda täpselt ning selgita mis on selle teema juures oluline ja mis mitte. Kutsu neid kaasa mõtlema ja palu neil teemat kommenteerida. 

Teine moodul

Kui sa oled rääkinud sellest MIS teema on antud koolituse puhul kesksel kohal, saame kasutada teist õppetundi selleks, et rääkida põhjusest selle taga ja MIKS peaksid sinu koolituse vaatajad selle oma eludesse integreerima. MIKS annab vaatajatele õppeprotsessis osalemiseks eesmärgi ja motivatsiooni ning loob väärtuse antud teadmiste omandamiseks. 

Kui põhjus on korralikult lahti seletatud siis saab MIKS mooduli abil tekitada väga lojaalseid kliente ja koostööpartnereid. Seepärast veendu, et paned oma sõnumi taha selles moodulis piisavalt palju MIKS´i. 

Kolmas moodul

Teadmistes peitub vägi aga teadmised, mida saab ka rakendada on veel võimsamad.

Kasuta seda moodulit selleks, et jagada KUIDAS seda teha. Näita tõelisi nippe ja tehnikaid, mida sinu koolituse vaatajad saavad praktiseerida nende teadmiste põhjal, mida sa just nendega jagasid. 

Siin saad jagada mõnda oma isiklikku lugu ja tuua välja harjutusi  mis on sinu puhul erinevates situatsioonides toiminud. Ole isikupärane, tekita vaatajates soovi asuda tegutsema ja motiveeri neid kui räägid neile sellest, KUIDAS ka nemad võivad samu tulemusi saada. 

 

 

Mis saab edasi

Selles peatükis saad oma veebikoolituse kenasti kokku võtta. Sa ei taha vaatajaga lõplikult hüvasti jätta. Selle asemel jäta neile selge tegevuskava, mida nad saavad järgmiseks teha. See on suurepärane võimalus kutsuda koolitusel osaleja näiteks broneerima endale aega sinu salongis või liituma sinu e-maili listiga. 

See osa on väga tähtis, sest see aitab klientidel jääda püsima sinu teadmiste maailma ja mõjusfääri. Kasuta seda võimalust, et leida veel rohkem võimalusi, kuidas jätkata käesoleval teemal oma klientide harimist. 

 

Sa suudad seda! 

Tõsta ilutegijana oma tuntust juba täna!

Me oleme absoluutselt veendunud, et sulle meeldib meie iluteemaline online koolituskeskkond. See on naeruväärselt lihtne võimalus turundada oma iluettevõtet, ilma et peaksid selleks palkama turundusmeeskonna või veebiarendajaid.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.